در اوقات فراغتتان با هم آهنگ ۲ آهنگسازی کنید

همان طور که پیش‌تر به بررسی نقش سنتوری پرداخته بودیم، گفتیم فضا و طراحی نقش سنتوری شباهت زیادی با نقش Guitar hero دارد، اما  دراین این نقش هم‌آهنگ۲ با فضا و طراحی متفاوتی رو‌به رو می شویم که دراین این زمینه موسیقی بسیار جدی‌تر ازاین سنتوری عمل کرده و امکانات گسترده‌ای را دراین این اختیار کاربران خود قرار داده است.

این نقش که بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند به شما اجازه می‌دهد تا ازاین بین موسیقی‌های ایرانی و خارجی یکی را به دلخواه انتخاب کنید، البته باید بدانید که ازاین بین آهنگ‌های آن تنها یک عدد به صورت رایگان دراین این اختیارتان قرار خواهد گرفت و اگر بخاطر خود حساب کاربری ایجاد کنید ۲ آهنگ دیگر نیز به صورت رایگان دراین این اختیار شما قرار خواهد گرفت و مابقی آهنگ‌ها را باید با پرداخت مبلغ آن‌ها دریافت کنید.

آهنگ‌هایی که انتخاب شده‌اند بسیار دلنشین و خاطره‌‌انگیز می‌باشند و بخاطر گوش کردن و نواختن آنها وسوسه به دریافتشان خواهید شد.

دراین این این نقش می‌توانید به صورت تک‌نفره و یا گروهی به نواختن موسیقی بپردازید و دراین این بین سایر کاربران بسته به اجرای خود رتبه کسب کنید.

این قابلیت که به شما اجازه می‌دهد تا بین کاربران دیگر رتبه خود را مشاهده کنید حس رقابت و انگیزه را دراین این شما ایجاد می‌کند و شما را مجاب می‌کند تا به بهترین نحو موسیقی‌ها را بنوازید.

این اپلیکیشن که توسط استودیوهای امواج آسمان توسعه داده شده و تا به امروز بیش از۵۰۰ کاربر فعال را ازاین آن خود کرده که با یکدیگر دراین این حال رقابت هستند و چیزی حدود ۳۰ مگابایت ازاین حجم دیوایس اندرویدی شما را اشغال خواهد کرد.

دراین این هم‌آهنگ۲ شما نقش نوازنده‌ای را اجرا خواهید کرد که باید با لمس به موقع صفحه بر اساس نت‌هایی که نمایش داده می‌شود سازهای مختلف را بنوازید.

بخاطر مشاهده رتبه‌ی خود دراین این بین سایر کاربران می‌بایست بخاطر خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.

نقش چند نفره ازاین طریق وای-فای و چند دستگاه مقدور خواهد بود و رتبه بندی آن دراین این بین کاربرانی که به صورت گروهی به نواختن می‌پردازند مقایسه خواهد شد و بخاطر اجرای تک نفره دراین این بین کاربرانی که به صورت تکی به نواختن می‌پردازند مقایسه خواهد شد.

به هنگام نواختن هر کدام ازاین ساز‌ها باید به هنگامی که نت‌ها به جریان دراین این می‌آیند محل مورد نظر را لمس کنید که این روند بخاطر هر ساز متفاوت است، بخاطر گیتار و یا باس باید با یک دست خود آکورد گرفته و با دست دیگرتان سیم‌ها را لمس کنید و دراین این برخی ازاین سازها می‌توانید با یک دست این کار را انجام دهید و بخاطر قسمت خوانندگی و آهنگ‌هایی که باید آن‌ها را ازاین روی متن بخوانید، می‌بایست صدای خود را ضبط کنید و باید حواستان باشد که خواندن متن‌ها را دراین این لحظه مشخص و کوتاه آن انجام دهید.

درنهایت بخاطر داشتن اوغات فراغت سرگرم کننده و جذاب می‌توانید ازاین این اپلیکیشن فوق‌العاده دراین این ژانر موسیقی استفاده کنید.


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس