کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خانه » سوالات درس » بررسی ساندبار تازه‌وارد تسکو TS-2027؛ صدا به علاوه سه

اطلاعیه سایت

بررسی ساندبار تازه‌وارد تسکو TS-2027؛ صدا به علاوه سه

در این مطلب از سایت نیو درس :

بررسی ساندبار تازه‌وارد تسکو TS-2027؛ صدا به علاوه سه

بررسی ساندبار تازه‌وارد تسکو TS-2027؛ صدا به علاوه سه

بررسی ساندبار تازه‌وارد تسکو TS-2027؛ صدا به علاوه سه

موبنا – تا همین چند سال پیش بسیاری ازاین تلویزیون‌های صفحه تخت دراین این دورتادور خود ازاین چندین اسپیکر بهره می‌گرفتند که صدای قابل قبول و مناسبی را ایجاد کرده و حداقل ازاین این لحاظ نیازی به اسپیکرهای متعدد سینمای خانگی چندان احساس نمی‌شد. دراین این تلویزیون‌های جدیدتر اما با گسترش صفحه‌نمایش به کناره‌ها و فول اسکرین شدن تلویزیون، دیگر جایی بخاطر اسپیکرهای قدرتمند باقی‌ نمانده و خروجی‌های مینیاتوری کوچک صدا نیز توان چندانی بخاطر اغنای کاربران علاقه‌مند به موسیقی ارائه نمی‌کنند. دراین این این شرایط و دراین این حالی که بسیاری ازاین کاربران، فضای کوچکی نیز بخاطر ست‌آپ کردن مجموعه صوتی و تصویری خود دراین این اطراف تلویزیون‌ دارند ایده بروزترین ساند بارهای باریک و پر قدرت مطرح شد که ضمن تأمین حجم صدای مورد انتظار کاربران، نیاز به فضای بسیار کمتری نسبت به سینماهای خانگی با اسپیکرهای متعدد داشته و به سادگی هرچه تمام‌تر دراین این مقابل یا زیر تلویزیون (بسته به نحوه نصب TV) جای می‌گرفتند.

ساندبارها با وجود وظیفه مشابه و طراحی نسبتا یکسان، اغلب دراین این نوع امکانات با هم تفاوت‌های مشخصی دارند و گه‌گاه نوآوری‌های جالبی دراین این آنها دیده می‌شود. یکی ازاین نمونه‌‌های بروزترین این رده، ساندبار تسکو مدل های جدید و طرح TS-2027 است که چند روزی را بخاطر بررسی دراین این کنار ما به سر برد. با ما دراین این نگاهی به این ساندبار تسکو همراه شوید.
طراحی – اجزای تشکیل‌دهنده
ساندبار تسکو ۲۰۲۷ دراین این دو جعبه جداگانه نسبتا بزرگ ارائه می‌شود که دراین این یکی اسپیکرهای دوگانه و دراین این دیگری،ساب‌ووفر پسیو این مجموعه همراه با لوازم جانبی همراه آن قرار دارد.

باکس ووفر تقریبا به طور کامل ازاین طراحی چوبی برخوردار بوده و به رنگ مشکی ساخته شده است که حس مثبتی را دراین این نگاه اول دراین این ذهن ایجاد می‌کند. دراین این بخش مقابل این ووفر تنها نشان تسکو و خروجی استوانه‌ای آن قرار دارد و دراین این پایین نیز اسپیکر اصلی ایجاد کننده صدای بم دیده می‌شود. ازاین کیفیت ساخت و طراحی این ساب می‌توان رضایت داشت اما ازاین سوی دیگر ارائه تنها یک خروجی ازاین نوع AUX، کاربردهای محدودی را بخاطر آن ایجاد می‌کند.

داستان دراین این مورد اسپیکرها جالب‌تر دنبال می‌شود. دراین این نگاه اول، خروجی اصلی صدا دراین این ساندبار تسکو ۲۰۲۷ توسط دو اسپیکر جداگانه تأمین می‌شود که با پایه‌های فلزی به صورت عمودی دراین این دو طرف ووفر قرار می‌گیرند اما قضیه زمانی جالب می‌شود که به طراحیِ نر و ماده‌گی زیر هر اسپیکر دقت کنید.

این طراحی، این امکان را ایجاد می‌کند که به سادگی دو اسپیکر را دراین این هم چفت کرده و یک ساند بار عریض و نسبتا بزرگ را ایجاد نمود که دکمه‌ها و چراغ‌های نشانگر آن نیز دراین این مرکز قرار دارند.

با قرارگیری اسپیکرها، درون پایه‌های ارائه شده نیز دو خروجی صدای ایستاده را خواهیم داشت.

جنس بدنه اسپیکرها ازاین پلاستیک براق است و ماندن اثر انگشت و ایجاد خراشیدگی دراین این آنها امری عادی به نظر می‌رسد.
دراین این قسمت جلویی این محموعه چهار دکمه بیضی‌شکل به ترتیب بخاطر خاموش/روشن کردن ، تنظیم نوع ورودی و افزایش و کاهش صدا دراین این نظر گرفته شده که علاوه بر این هرکدام یک چراغ LED نیز دورتادور خود دارند. دکمه پاور هنگام خاموش بودن به رنگ قرمز روشن می‌شود، دکمه Source هنگام اتصال ازاین طریق AUX به رنگ سبز نورافشانی می‌کند و دورتادور دو دکمه افزایش و کاهش صدا هم به ترتیب هنگام اتصال بلوتوث به رنگ آبی و دراین این حالت اپتیکال به رنگ نارنجی دراین این می‌آید.

گزینه‌های اتصال
راه‌های ارتباطی سیمی این مجموعه دراین این پشت یونیت اصلی قرار گرفته است. پر کاربردترین درگاه این قسمت، پورت ۳.۵ میلی‌متری اتصال AUX است که ازاین طریق آن می‌توان به صورت مستقیم هر دستگاه دارای این خروجی صدا را به این مجموعه متصل کرد. پورت صدای نوری یا Optical یکی دیگر ازاین راه‌های انتقال صدا به این ساندبار تسکو است که با وجود آنکه کابل آن دراین این جعبه محتویات قرار ندارد اما طبق انتظار می‌توان صدای تلویزیون یا هر منبع صوتی دیگر دارای این درگاه را ازاین این طریق منتقل کرد. پورت ورودی ساب‌ووفر (که برخلاف انتظار به جای Subwoofer In دارای لیبل Subwoofer Out است!) یکی دیگر ازاین اجزای این قسمت به حساب می‌آید و یک پورت USB نیز دراین این این بخش دیده می‌شود. اگر انتظار دارید که ازاین این پورت USB بخاطر پخش محتوا استفاده کنید متأسفانه باید ناامیدتان کنیم چرا که این پورت تنها بخاطر ارتقاء و واکنش دراین این فیرم‌ویر داخلی دراین این نظر گرفته شده و امکان استفاده ازاین آن به صورت معمول وجود ندارد. دراین این نهایت آخرین جزء قابل اشاره دراین این این بخش محل اتصال کابل برق است که به صورت مستقیم به برق شهری ۲۲۰ ولت متصل می‌شود.

یک نکته نچندان جالب دراین این این بخش که پیش ازاین این هم دراین این اسپیکرهای پیشین این کمپانی دیده بودیم، اصرار به اعلام وضعیت اتصال (همچون متصل شدن بلوتوث) به صورت صوتی و با صدای بلند است که مثل قبل ظاهر راهی هم بخاطر حذف آن وجود ندارد.
ریموت‌‌کنترل
ریموت‌‌کنترل ارائه شده همراه این مجموعه کاملا ساده و کوچک و مشابه ریموت پخش‌کننده‌های خودرویی طراحی شده و تنها بخشی دراین این این مجموعه است که حس نازل بودن کیفیت را به کاربران منتقل می‌کند. اجزای حاضر دراین این این ریموت شامل دکمه‌‌های Play/Pause، حرکت به آهنگ قبلی و بعدی (دراین این حالت بلوتوث)، کم و زیاد کردن صدا، واکنش حالت صدا (اخبار، موسیقی و فیلم)، سوئیچ مابین ورودی‌های AUX، بلوتوث و اپتیکال و بالاخره دکمه‌های قطع صدا و پاور می‌شود.

کیفیت اجرا – حجم صدای ساندبار تسکو ۲۰۲۷
اتصال به ساندبار تسکو ۲۰۲۷ دراین این هر سه حالت AUX، بلوتوث و اپتیکال به سادگی صورت پذیرفته و دراین این هر حالت تنها باید مُد صحیح را ازاین روی ریموت‌کنترل یا دکمه‌ Source جلوی دستگاه انتخاب کرد. توان واقعی اسپیکرهای این مجموعه بخاطر اسپیکرها ۳۰ وات RMS (هر اسپیکر ۱۵ وات) بوده و دراین این صورت راه‌اندازی ووفر ظاهرا ۳۰ وات RMS دیگر نیز به گفته شرکت سازنده به این مجموعه اضافه می‌شود. صدای ایجاد شده توسط این مجموعه ازاین لحاظ قدرت باس و فرکانس‌های پائین ازاین سطح انتظار و رده قیمتی دستگاه کاملا فراتر می‌رود و دراین این جنبه شفافیت و صداهای فرکانس بالا نیز می‌توان با اندکی اغماض ازاین آن رضایت داشت.
قدرت و پر کنندگی صدا دراین این این ساند بار حتی بدون متصل کردن ساب‌ووفر نیز مناسب یک فضای نسبتا بزرگ داخلی ست و با افزوده شدن ساب‌ووفر پسیو، گرمای صدا به طرز مشهودی افزایش پیدا می‌کند و کاربران عادی و حتی نیمه آماتاور را نیز ازاین خود راضی نگه خواهد داشت.
نتیجه
ساندبار تسکو TS-2027 اسپیکری با طراحی نوآورانه و قابلیت‌هایی شایسته احترامی ست که ازاین آن میان امکان واکنش شکل اسپیکرها (فرم ساند بار یا به صورت ایستاده) و طراحی چوبی باکس ساب‌ووفر ازاین اصلی‌ترین برگ‌های برنده آن به حساب می‌آیند. گزینه‌های اتصال دستگاه، شامل AUX، بلوتوث و پورت اپتیکال می‌شوند که دراین این این میان غیبت ورودی HDMI و به خصوص دراین این نظر گرفته نشدن پخش ازاین طریق USB (با وجود ارائه پورت آن) علامت سوال بزرگی را ایجاد می‌کند. کیفیت ریموت کنترل دستگاه نیز دراین این سطح نازلی قرار دارد و با رده قیمتی آن سازگار نیست. کیفیت و حجم صدای این مجموعه بخاطر استفاده خانگی کاملا راضی‌کننده است و حتی دراین این محیط‌های بزرگ‌تر نیز می‌تواند حرف‌هایی بخاطر گفتن داشته باشد. دراین این مجموع، این ساندبار تسکو با تکیه بر طراحی نوآورانه و امکان واکنش شکل ازاین حالت خطی به ایستاده محصول جذابی دراین این این رده است که می‌تواند به شرط اندکی تعدیل دراین این قیمت دراین این سبد خرید بسیاری ازاین کاربران قرار بگیرد.


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس

بررسی ساندبار تازه‌وارد تسکو TS-2027؛ صدا به علاوه سه

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A