حوادث چون روزها سپری می شوند.
خانه » سوالات درس » تعداد کاربران اینستاگرام ۸۰۰ میلیونی شد

اطلاعیه سایت

تعداد کاربران اینستاگرام ۸۰۰ میلیونی شد

در این مطلب از سایت نیو درس :

تعداد کاربران اینستاگرام ۸۰۰ میلیونی شد

تعداد کاربران اینستاگرام ۸۰۰ میلیونی شد

تعداد کاربران اینستاگرام ۸۰۰ میلیونی شد

موبنا – اوایل ماه جاری میلادی اینستاگرام اعلام کرد بیش ازاین ۲ میلیون مرکز تبلیغاتی ازاین سراسر جهان دراین این این شبکه اجتماعی مشغول به فعالیت هستند و این شرکت که ازاین زیرمجموعه‌های فیسبوک محسوب می‌شود امروز همچنین گزارش داد تعداد مشترکان فعال آن ازاین مرز ۸۰۰ میلیون نفر هم گذشته است که این رقم دراین این ماه آپریل ۷۰۰ میلیون نفر گزارش شده بود.

«کارولین اِوِرسان» مدیر راهکارهای بازاریابی فیسبوک این خبر را دراین این جریان صحبت‌های خود دراین این «هفته تبلیغات» منتشر کرد و توضیح داد رشد اینستاگرام دراین این طول پنج ماه گذشته بیشترین رشد تعداد کاربران این شبکه اجتماعی دراین این طول تاریخ فعالیت‌های آن بوده است. همچنین گفته شد ۵۰۰ میلیون نفر ازاین مشترکان این شبکه اجتماعی هر روز به صفحه اختصاصی خود سر می‌زنند.

اِورسان دراین این این خصوص گفت: «اینستاگرام بزرگترین نوشته جدید کاربران جهان محسوب می‌شود که با هدف به اشتراک گذاشتن احساسات خود به صورت تصویری گرد هم آمده‌اند. مردم دراین این شبکه اجتماعی اینستاگرام افرادی را که می‌شناسند دنبال می‌کند و دراین این این میان تعداد زیادی ازاین کاربران هم وجود دارند که سراغ افرادی می‌روند که آنها را نمی‌شناسند. آنها برندهای مختلف، صفحات کاربردی یا … را دنبال می‌کنند تا به نیاز خود پاسخ دهند».

ویدیو ازاین مهم‌ترین قابلیت‌هایی بود که باعث شد تعداد کاربران اینستاگرام افزایش یابد. این طور که گفته می‌شود تعداد ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده دراین این اینستاگرام طی یک سال گذشته چهار برابر شد. قابلیت دیگر این شبکه اجتماعی بخاطر انتشار ۲۴ ساعته و موقت تصاویر مورد نظر هم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و هم‌اکنون ۲۵۰ میلیون نفر ازاین مشترکان این شبکه اجتماعی آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. سرویس بومرنگ بخاطر اشتراک تصاویر متحرک GIF هم یک اتفاق ویژه بود که هم‌اکنون ۲۵ درصد کاربران انیتساگرام آن را به کار می‌برند.

مدیر راهکارهای بازاریابی فیسبوک همچنین توضیح داد: «ویدیو مهم‌ترین نیاز بخاطر کاربران موبایلی است و پیش‌بینی می‌کنیم ظرف سه سال آینده بیش ازاین ۷۵ درصد تمام ترافیک داده دراین این دستگاه‌های موبایلی سراسر جهان به تماشای تصاویر ویدیویی اختصاص یابد».


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس

تعداد کاربران اینستاگرام ۸۰۰ میلیونی شد

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A