شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خانه » سوالات درس » معرفی بازی: KAMI

اطلاعیه سایت

معرفی بازی: KAMI

در این مطلب از سایت نیو درس :

معرفی بازی: KAMI

معرفی بازی: KAMI

معرفی بازی: KAMI

مرور نقش:

دراین این این نقش شما با صفحه‌ای مشبک و کاغذی رو به رو خواهید شد. خانه‌های این جدول مشبک ازاین رنگ‌های مختلفی تشکیل شده است. هدف شما دراین این این نقش، یک رنگ کردن تمامی خانه‌های جدول است؛ به نحوی که دراین این انتهای هر مرحله تنها یک رنگ دراین این صفحه باقی مانده باشد.

معرفی بازی: KAMI

بخاطر این‌کار دراین این هر مرحله نقش به شما تعدادی رنگ و تعداد مشخصی حرکت می‌دهد. شما باید با کلیک کردن روی نقاط صفحه و یکسان کردن رنگ‌ها، دراین این نهایت به یک رنگ واحد برسید. بخاطر مثال اگر دراین این صفحه دو رنگ قرمز و مشکی موجود است، شما باید یکی ازاین این رنگ‌ها را، مثلاً رنگ مشکی را ازاین پالت رنگی که نقش دراین این اختیارتان قرار داده انتخاب کرده و با کلیک بر روری محیط قرمز رنگ، تمام صفحه نقش را به رنگ مشکی درآورید. به همین راحتی!

بله شاید این‌کار دراین این نگاه اول ساده به نظر رسد، اما با پیش‌روی دراین این مراحل و بیش‌تر شدن تعداد رنگ‌های موجود دراین این صفحه و پیچیده‌تر شدن نحوه قرارگیری رنگ‌ها دراین این کنار هم، تازه به چهره واقعی این نقش پی خواهید برد! هرچند نگران نباشید، دراین این این نقش تنها کافی است صبر و حوصله داشته و تمامی احتمالات موجود را دراین این نظر بگیرید؛ تنها با این روش می‌توانید مراحل این نقش را به اتمام رسانده و یکی ازاین بزرگ‌ترین لذات زندگی خود را تجربه کنید!

معرفی بازی: KAMI

کامی دو بخش مختلف کلاسیک و پریمیوم دارد. بخاطر استفاده ازاین مراحل بخش پریمیوم نقش ابتدا باید مراحل کلاسیک را به انتها رسانید. هرچند مطئمن باشید مراحل پرمیوم این نقش آن‌قدر سخت است که غیر ازاین تمرین و تکرار دراین این بخش کلاسیک، قادر نخواهید بود ازاین پس مراحل این بخش برآیید.

کامی عنوانی کامل، جذاب، زیبا و سرگرم‌کننده‌ای است. علاوه بر گیم‌پلی بی‌نهایت جذاب و منحصر به فرد این نقش، عامل دیگر جذابیت این عنوان را شاید بتوان زیبایی‌های سمعی و بصری آن دانست. دراین این طراحی هر یک ازاین مراحل این نقش ازاین رنگ‌های متنوع و زیبا استفاده شده؛ دراین این عین حال دراین این قسمت صداگذاری این نقش نیز صدای تا خوردن قطعات کاغذ به زیبایی هر چه تمام‌تر منتقل شده است.

معرفی بازی: KAMI

منوی نقش نیز طراحی ساده و دراین این عین حال کاملی دارد و کار شما را راه می‌اندازد. موسیقی استفاده شده دراین این این نقش با تم شرقی این نقش کاملاً هماهنگی داشته و همه این موارد دراین این کنار هم، تشکیل عنوانی کامل و بی‌نهایت جذاب را داده‌اند. عنوانی که تنها با یک بار تجربه دیگر به سختی می‌توان آن را کنار گذاشت.

درنهایت تجربه این عنوان فکری را به تمامی طرفداران نقش‌های معمایی، هنر دوستان و درواقع به همه دوست‌داران نقش‎‌های موبایل به شدت توصیه می‌کنیم. مطمئن باشید ازاین تجربه این عنوان هرگز پشیمان نخواهید شد!


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس

معرفی بازی: KAMI

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A