شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خانه » سوالات درس » بررسی اپلیکیشن آموزشی کمان آکادمی

اطلاعیه سایت

بررسی اپلیکیشن آموزشی کمان آکادمی

در این مطلب از سایت نیو درس :

بررسی اپلیکیشن آموزشی کمان آکادمی

بررسی اپلیکیشن آموزشی کمان آکادمی

بررسی اپلیکیشن آموزشی کمان آکادمی

منوی بخش کتاب‌ها یا جزوات به شکل ویژه‌ای طراحی شده و دراین این بخش مطالعه هم ایده‌ی تاریک‌ کردن صفحات بعد و قبل عالی ازاین کار دراین این آمده است. به شکلی که تمرکز فرد هنگام مطالعه صفحه مورد نظر تماما معطوف به آن می‌شود.

اما طراحی ظاهری تنها بخشی ازاین قابلیت‌های مهم آکادمی کمان محسوب می‌شود. این برنامه سرشار ازاین منابع رایگان است که به شما اجازه می‌دهد همه‌ی آن‌ها را با کم‌ترین زحمت ممکن و فقط با یک ثبت‌نام رایگان دراین این اختیار داشته باشید. بخاطر مثال دراین این بخش کتابخانه تقریبا به تمامی کتاب‌های درسی به سادگی و به تفکیک فصول دسترسی خواهید داشت. تنها مشکلی که به منابع می‌توان گرفت نواقصی است که دراین این رشته‌های غیر نظری همچون هنر وجود دارد. ایرادی که تقریبا تمامی برنامه‌های آموزشی ازاین آن رنج می‌برند.

نکته دیگر دراین این مورد کتاب‌ها و جزوات امکان دانلود بروز و مطالعه آن‌ها به صورت آفلاین است. دراین این واقع به طور کلی برنامه به صورت آفلاین اجرا می‌شود و تنها موقع دانلود بروز مطالب مجبور به اتصال به اینترنت خواهید بود.

بخش مهم‌ دیگر آکادمی کمان مربوط به مشاوره می‌شود. دراین این این بخش سه دسته‌بندی وجود دارد: مطالب مشاوره‌ای، معرفی رشته‌های تحصیلی و معرفی دانشگاه‌ها. دراین این بخش مشاوره مباحث بسیار خوبی مطرح شده و دراین این بخش معرفی دانشگاه‌ها و رشته‌ها به تفکیک  همه چیز مورد بررسی قرار گرفته. حتی مشکلات منابع اینجا دیده نمی‌شود و به رشته‌های مربوط به زبان و هنر هم کاملا پرداخته شده است.

دراین این مجموع این برنامه بخاطر محصلین و کسانی که خود را بخاطر کنکور آماده می‌کنند انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای خواهد بود. منابع بسیار خوبی دراین این آن جمع‌آوری شده و همچون دیگر برنامه‌های ازاین این دست ساختار بد و رابط کاربری پر ایرادی ندارد. تنها باید دراین این نظر داشت که بخش آموزش ویدیویی این برنامه به پرداخت هزینه دراین این دسترس قرار خواهد گرفت.


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس

بررسی اپلیکیشن آموزشی کمان آکادمی

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A