خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خانه » سوالات درس » معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

اطلاعیه سایت

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

در این مطلب از سایت نیو درس :

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

مرور نقش:

داستان نقش دراین این سال ۱۵۳۸ می‌گذرد، زمانی که ۵ اتحاد برتر بخاطر جلوگیری ازاین فروپاشی دنیا دراین این حال تلاش بودند. دراین این این میان، فرمانروای تاریکی که زاکان نام دارد، طلسم دیوار اسراری که ازاین دنیا محافظت می‌کرد را شکسته و الماس‌های قدرت این ۵ اتحاد را دراین این لحظه مخفی می‌کند. هرچند ۵ اتحاد تمام تلاش خود را بخاطر پس گرفتن الماس‌های قدرت می‌کنند، اما خیلی زود دراین این برابر قدرت زاکان تسلیم شده و راه به جایی نمی‌برند.

دراین این حالی‌که سران ۵ اتحاد دراین این ناامیدی مطلق به سر می‌بردند، خبر رسید که پیشگویان مژده آمدن جوانی به نام کارن را می‌دهند که قرار است نجات دهنده جهان ازاین تاریکی باشد. کارن که پدر و مادر خود را دراین این جریان نبرد با نیروهای تاریکی ازاین دست داده، تصمیم می‌گیرد بخاطر پس گرفتن الماس‌های قدرت راهی سفری پر ماجرا شود…

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

 این بود خلاصه‌ای ازاین داستان نقش. بازگشت داستان جالب و جذابی دارد؛ بخاطر اطلاع ازاین داستان کامل این نقش، می‌توانید به منوی نقش مراجعه کنید. هرچند بهتر بود سازندگان به جای قرار دادن این داستان دراین این منو، ماجرا را ازاین طریق دمویی کوتاه دراین این اول نقش تعریف می‌کردند.

دراین این هر مرحله ازاین این نقش شما یک ماموریت مهم و اصلی دارید و آن هم جمع کردن تمامی الماس‌های قدرت هر مرحله است. بعد ازاین جمع کردن تمامی الماس‌ها، باید ازاین پورتال انتهای مسیر خارج شده و وارد مرحله بعدی شوید. هرچند این مسیر پر ازاین دام و تله‌های رنگارنگ است. بخاطر مثال دراین این برخی ازاین خانه‌های این نقش، بشکه‌های باروت نهفته است. بشکه باروت، بشکه‌ای پنهان است که بعد ازاین چند ثانیه منفجر می‌شود. یکی دیگر ازاین موانع مسیر، ریشه‌های خشکیده‌ای هستند که ازاین زمین بیرون زده‌اند. بخاطر گرفتار نشدن دراین این دام ریشه‌ها، باید به سرعت ازاین این خانه‌ها عبور کنید. تیغه‌های غلتان، جمجمه آتش و … ازاین دیگر موانع کُشنده مسیر شما خواهند بود.

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

بخاطر حرکت دراین این محیط، تنها کافی است انگشت خود را روی خانه‌های مربعی صفحه بکشید. هرچند این‌کار کمی کنترل نقش را سخت کرده است. به نظر می‌رسید اگر بخاطر کنترل ازاین تعدادی دکمه روی صفحه استفاده می‌شد، جریان نقش بسیار ساده‌تر و روان‌تر می‌شد.

این نقش دراین این مجموع ازاین دو فصل ۱۵ مرحله‌ای تشکیل شده است. با پیش‌روی دراین این مراحل نقش، کم‌کم با چالش‌های بیش‌تر و مراحل سخت‌تری رو به رو خواهید شد؛ مراحلی که به لطف وجود دام‌های مختلف، رد شدن ازاین آن‌ها واقعاً کار دشواری است!

یکی ازاین نکات مثبت نقش بازگشت، گرافیک و طراحی مراحل نقش است. هرچند ای‌کاش سازندگان کمی دراین این این مورد خلاقیت به خرج ‌داده تا عنوان بازگشت شباهت کمتری به عنوان آنچارتد پیدا کنند! حتی دراین این طراحی لباس شخصیت اصلی این نقش یا همان کارن ازاین لباس مشهور نیتن دریک استفاده شده!

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

اگر بتوانیم چشم خود را بروی کپی‌برداری آشکار این نقش ببندیم، باید بگوییم که عنوان بازگشت به لطف گیم‌پلی جذابش، عنوان سرگرم کننده‌ای است. مراحل نقش طراحی خوبی دارند و گیم‌پلی نقش نیز بسیار راحت و روان طراحی شده. درنهایت اگر عنوان آنچارتد را تجربه نکرده‌اید و ازاین طرفداران عناوین ماجراجویی نیز هستید، شاید عنوان بازگشت بتواند بخاطر‌تان تجربه جالبی باشد. انتخاب با شماست!


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A