هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خانه » سوالات درس » معرفی بازی: LONEWOLF

اطلاعیه سایت

معرفی بازی: LONEWOLF

در این مطلب از سایت نیو درس :

معرفی بازی: LONEWOLF

معرفی بازی: LONEWOLF

معرفی بازی: LONEWOLF

مرور نقش:

LONEWOLF یک آدمکش حرفه‌ای و مرموز است که همیشه صورت خود را با تکه‌ای پارچه می‌پوشاند. دراین این این نقش، LONEWOLF به استخدام گروهی خلافکار به نام Assembly دراین این آمده و باید ماموریت‌های که به او محول می‌شود را به نحو احسن به پایان رساند. LONEWOLF بخاطر آدم‌کشی روش‌های مختلفی دارد، ازاین هدشات کردن هدف با تفنگ‌های دوربین‌دار گرفته تا مبارزه با نگهبانان و کشتن دشمنان با کلت و انواع و اقسام سلاح‌های کمری. به همین دلیل نیازی نیست به هیچ وجه نگران تکراری شدن گیم‌پلی نقش یا سر رفتن حوصله خود باشید!

معرفی بازی: LONEWOLF

دراین این ابتدای نقش شما با مراحل ساده‌تری سر و کار دارید و ماموریت شما دراین این کشتن یک هدف مشخص خلاصه می‌شود. با پیش‌روی دراین این نقش اما ماموریت‌ها سخت‌تر و پیچیده‌تر شده و نقش شما را با چالش‌های مختلفی رو به رو می‌کند. بخاطر مثال دراین این برخی ازاین مراحل باید جوری نگهبانان یا دشمنان را به قتل برسانید که سایر نگهبانان متوجه نشوند، یا بخاطر شلیک به سمت هدف‌هایی که دراین این فاصله دورتری قرار دارند، باید با توجه به فاصله و جهت وزش باد، کمی بالاتر ازاین هدف را نشانه‌گیری کنید. البته این را هم بگوییم که با جلوتر رفتن دراین این نقش و سخت‌تر شدن مراحل، امکانات بیش‌تری نیز دراین این اختیار شما قرار می‌گیرد.

سلاح‌های این نقش تنوع بالایی دارند، همان‌طور که گفتیم دراین این این نقش با انواع و اقسام تفنگ‌های دوربین‌دار و سلاح‌های کمری رو به رو می‌شوید. هرچند بخاطر تهیه آن‌ها باید ازاین پولی که پس ازاین اتمام هر ماموریت بدست می‌آورید، استفاده کنید. البته تعدادی ازاین سلاح‌های این نقش تنها بخاطر کاربران نسخه پریمیوم نقش قابل دسترسی هستند.

معرفی بازی: LONEWOLF

این نقش دراین این چهار چپتر تهیه شده که هر کدام ازاین این چپترها، ماموریت‌های خاص خود را دارند. با پیش‌روی دراین این نقش کم‌کم به تعداد شخصیت‌های داستان نیز اضافه شده و این امر باعث می‌شود داستان نقش تا انتها جذابیت خود را حفظ کند.

یکی دیگر ازاین نقاظ مثبت LONEWOLF طراحی فوق‌العاده آن است که دراین این همان ابتدا و با دیدن دموی اول نقش کاملاً به این نکته پی خواهید برد. فضای دارک و نوآر این نقش و استفاده ازاین تصاویر کامیک بخاطر ساخت دموها، همگی جذابیت بالایی به این عنوان بخشیده‌اند. اما چه بگوییم ازاین موسیقی نقش که به راستی انتخاب فوق‌العاده‌ای بوده و حسابی با جو نقش هم‌خوانی دارد!

هرچند بازهم سازندگان به همین میزان اکتفا نکرده و بخاطر جذاب‌تر کردن عنوان خود بخش‌های دیگری نیز به نقش اضافه کرده‌اند. بخاطر مثال غیر ازاین مراحل اصلی نقش، شما می‌توانید با مراجعه به بخش Range، با انواع و اقسام سلاح‌های خود به تمرین بپردازید و یا به قسمت Games مراجعه کنید و میزان خفن بودن خود دراین این هدف‌گیری را ثابت کنید!

معرفی بازی: LONEWOLF

اما! اما بهترین بخش این نقش همانا هدف‌گیری راحت و روان نقش است. بخاطر هدف‌گیری و شلیک باید ازاین انگشت دو دست خود استفاده کنید، فرقی هم نمی‌کند به چه ترتیبی. اسلحه‌های دوربین‌دار شما قابلیت زوم این و زوم آوت شدن هم دارند.

واقعاً که هرچه ازاین خوبی‌های LONEWOLF بگوییم بازهم کم گفته‌ایم. این نقش به قدری جذاب و سرگرم کننده است که اگر طرفدار ژانر شوتر باشید، هیچ رقمه نباید تجربه این عنوان را ازاین دست دهید! یعنی حتی فکرش را هم نکنید!


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس

معرفی بازی: LONEWOLF

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A