دانلود گام به گام زیست یازدهم

دانلود پاسخ فعالیت های زیست یازدهم به صورت رایگان

دانلود گام به گام زیست یازدهم

بی‌شک تنها رشته‌ی نظری که رقابت دراین آن به نسبت سایر رشته‌ها سخت‌تر هست، رشته‌ی تجربی می باشد که بعضی ازاین داوطلبان خود را بخاطر کنکور ۹۶، ازاین چند سال قبل و دراین دوران تحصیل آماده می‌کرده‌اند. ما نیز بخاطر شما پاسخ فعالیت‌های کتاب زیست یازدهم تجربی، فصل‌های ۱ تا ۵ را قرار داده‌ایم.

فصل ۱: تنظیم عصبی

فصل ۲: حواس

فصل ۳: دستگاه حرکتی

فصل ۴: تنظیم شیمیایی

فصل ۵: ایمنی

توجه: تا فصل ۵ آبدیت شد.

هم چنین ازمون های ازمایشی گزینه دو و قلمچی را می توانید به صورت رایگان ازاین دسته بندی سایت دانلود کنید


نکته: (لینک دانلود فایل دراین پایین نوشته قرار گرفته است)

 

بهتر است کمی لحظه بخاطر خواندن متن زیر قرار دهید

 

بهتر است جای لیست های بلند بیهوده خود را به لیست های کوچکتر بدهید.

.

ازاین تهیه لیست‌های طوماری و بیهوده کارهای روزانه‌تان صرف‌نظر کنید، به این دلیل اینکه چنین لیست‌هایی فقط بخاطر خاک خوردن نوشته می‌شوند.

اصلاً تا حالا توانسته‌اید چنین لیست‌هایی را به اتمام برسانید؟؟

اگر کمی فکر کنید می‌بینید بعد ازاین انجام تعدادی ازاین آن‌ها خسته شده و دیگر تلاشی بخاطر اتمام آن‌ها نکرده‌اید و یا به‌گونه‌ای سرهم بندی کرده و خودتان را گول‌زده‌اید.

هر چه تعداد موارد انجام نشده کارهایی مورد نظرتان بیشتر باشد احساس ناراحتی هم بیشتر و دراین نهایت دیگر به آن‌ها توجهی نکرده و استرس بر شما غلبه می‌کند.

اما یک راه‌حل ساده هم وجود دارد و آن این است که لیست‌های طوماری و بلند خود را به لیست‌های کوچک‌تر تبدیل کرده، به عنوان مثال یک لیست ۱۰۰ موردی را به ۱۰ لیست ۱۰ موردی تبدیل کنید و با انجام ۱ مورد ازاین لیست ۱۰ تایی ۱۰ درصد کار را انجام داده‌اید درست است که ما ۹۹ درصد کار را هنوز انجام نداده‌ایم ولی دراین عوض زمانی که به لیست نگاه می‌کنیم دچار استرس و کاهش انگیزه نمی‌شوید و کم‌کم ۹۹ درصد دیگر را به اتمام می‌رسانید.

با آنکه ازاین نظر خیلی‌ها ساده و بی‌فایده به نظر می‌رسد ولی تقسیم وظایف و تبدیل آن‌ها به بخش‌های کوچک‌تر اثر بسزایی بر روی انگیزه و خلاقیت شما دارد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که وظایف و آیتم‌های مهم‌تر را دراین بالای لیست و پس ازاین انجام آن سراغ آیتم بعدی بروید که باعث می‌شود همیشه فقط یک آیتم مهم‌ترین آیتم و وظیفه به شمار آید و به دنبال آن تنها بر روی یک آیتم تمرکز کرده باشید.


گرداوری :نیو درس