مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ۹۴

گفتگو با رتبه های برتر کنکور ۹۶ ۹۴

رشته ریاضی , تجربی و انسانی

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 94

کنکور ۹۶ سال ۹۴ هم مثل هرسال اتفاقات جالبی دراین آن رخ داد، ازاین برادران دوقلوی شیرازی که با کسب رتبه ۵ و ۶ کنکور ۹۶ سراسری شگفتی آفریدند و نکته‌ی جالب، آن هست که درصدهای دراین دروس این دو نفر یکسان نبوده است. همچنین رتبه چهاری که ازاین تابستان پیش‌دانشگاهی بخاطر کنکور ۹۶ شروع می‌کند و می‌تواند این رتبه را کسب نماید و داوطلب کنکوری که بیماری سرطان و کنکور ۹۶ را باهم شکست می دهد. دراین این پست بخاطر شما کاربران نیو درس مصاحبه با رتبه‌های برتر کنکور ۹۶ سال ۹۴ رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی را جهت دانلود قرار داده‌ایم که مصاحبه این افراد که دراین ابتدا متن بیان کردیم نیز دراین آن قرار دارد. این فایل توسط سایت نیو درس ازاین خبرگزاری‌های معتبر گرداورنده شده است.


نکته: (لینک دانلود فایل دراین پایین نوشته قرار گرفته است)

 

بهتر است کمی لحظه بخاطر خواندن متن زیر قرار دهید

 

بهتر است جای لیست های بلند بیهوده خود را به لیست های کوچکتر بدهید.

.

ازاین تهیه لیست‌های طوماری و بیهوده کارهای روزانه‌تان صرف‌نظر کنید، به این دلیل اینکه چنین لیست‌هایی فقط بخاطر خاک خوردن نوشته می‌شوند.

اصلاً تا حالا توانسته‌اید چنین لیست‌هایی را به اتمام برسانید؟؟

اگر کمی فکر کنید می‌بینید بعد ازاین انجام تعدادی ازاین آن‌ها خسته شده و دیگر تلاشی بخاطر اتمام آن‌ها نکرده‌اید و یا به‌گونه‌ای سرهم بندی کرده و خودتان را گول‌زده‌اید.

هر چه تعداد موارد انجام نشده کارهایی مورد نظرتان بیشتر باشد احساس ناراحتی هم بیشتر و دراین نهایت دیگر به آن‌ها توجهی نکرده و استرس بر شما غلبه می‌کند.

اما یک راه‌حل ساده هم وجود دارد و آن این است که لیست‌های طوماری و بلند خود را به لیست‌های کوچک‌تر تبدیل کرده، به عنوان مثال یک لیست ۱۰۰ موردی را به ۱۰ لیست ۱۰ موردی تبدیل کنید و با انجام ۱ مورد ازاین لیست ۱۰ تایی ۱۰ درصد کار را انجام داده‌اید درست است که ما ۹۹ درصد کار را هنوز انجام نداده‌ایم ولی دراین عوض زمانی که به لیست نگاه می‌کنیم دچار استرس و کاهش انگیزه نمی‌شوید و کم‌کم ۹۹ درصد دیگر را به اتمام می‌رسانید.

با آنکه ازاین نظر خیلی‌ها ساده و بی‌فایده به نظر می‌رسد ولی تقسیم وظایف و تبدیل آن‌ها به بخش‌های کوچک‌تر اثر بسزایی بر روی انگیزه و خلاقیت شما دارد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که وظایف و آیتم‌های مهم‌تر را دراین بالای لیست و پس ازاین انجام آن سراغ آیتم بعدی بروید که باعث می‌شود همیشه فقط یک آیتم مهم‌ترین آیتم و وظیفه به شمار آید و به دنبال آن تنها بر روی یک آیتم تمرکز کرده باشید.
 ازمون های ازمایشی گزینه دو و قلمچی دراین سایت بصورت مرتب قرار میگیره دراین صورت تمایل می تونید رایگان ازاین دسته بندی سایت دانلود کنید.موفق باشید

صفحه لینکهای دانلود


گرداوری :نیو درس