هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خانه » سوالات درس » محمدمهدی حیدری از نحوه شکل گیری پایگاه سینمایی “پارسینما” گفت

اطلاعیه سایت

محمدمهدی حیدری از نحوه شکل گیری پایگاه سینمایی “پارسینما” گفت

در این مطلب از سایت نیو درس :

محمدمهدی حیدری از نحوه شکل گیری پایگاه سینمایی “پارسینما” گفت

محمدمهدی حیدری از نحوه شکل گیری پایگاه سینمایی “پارسینما” گفت

محمدمهدی حیدری از نحوه شکل گیری پایگاه سینمایی “پارسینما” گفت


محمدمهدی حیدری از بازیگران و هنرمندان جوان که علاوه بر فعالیت های هنری از آغاز فعالیت خود به عنوان مدیر صفحه اینستاگرام پارسینما با سینماخانه به گفتگو نشست.

محمدمهدی حیدری از شروع فعالیت پارسینما به سینماخانه گفت: من از چند سال پیش کار خود را با وبلاگ نویسی شروع کردم. در آن زمان به صورت خودجوش برای مجلات مطلب می فرستادم، مجلات سینمایی به خاطر سن پایینم آنقدرها من را جدی نمی گرفتند. البته من از همان سال ها با همشهری جوان همکاری داشتم ولی بحث خبرنگاری جدی را با وبلاگ شروع کردم. از فیلم هایی که می دیدم و یا اخباری که به گوشم می رسید در وبلاگ خود می نوشتم که بعدها همین کار را در صفحه اجتماعی فیس بوک ادامه دادم و بعد از آن هم تصمیم گرفتم فعالیت خود را در اینستاگرام با هدف اطلاع رسانی اخبار موثق و واقعى به مردم دنبال کنم. در ابتدا ، کار خود را اینطور شروع کردم که فیلم ها را می دیدم و بعد یک نقد از آن را به صورت عامیانه می نوشتم. نوشته های من در آن زمان برای مردم جالب بود؛ چون کمتر کسی این کار را انجام می داد. در ابتدا این کار را با روزی دو یا سه خبر شروع کردم. این روند همین طور ادامه داشت تا اینکه پای من به محافل سینمایی باز شد و در اکران های خصوصی فیلم ها دعوت شدم. زمانی که خودم را معرفی می کردم برای هنرمندان بسیار جالب بود که من مدیر صفحه پارسینما هستم. این شروعی بود تا اهالی هنر اخبار فعالت های هنریشان برای من ارسال کنند. به همین منوال روز به روز فعالیتم جدی تر شد و کم کم بازیگرهای مختلف صفحه من را دنبال کردند.

بازیگر سریال عاشقانه در ادامه عنوان کرد: من دانش خوبی در حیطه ی فیلم و تئاتر دارم و این به خاطر فیلم های زیادی که می بینم و علاقه ای که به دنبال کردن اخبار سینما دارم برمی گردد. از آنجا که حافظه ی تصویری  قوی دارم؛ ترجیح دادم که اطلاعاتم را در اختیار دیگران هم بگذارم و البته این اتفاقات یکدفعه صورت نگرفت و مدت زمان زیادی گذشت تا به اینجا برسم.

محمد مهدی حیدری در انتهای صحبت های خود در ارتباط با آینده ای که برای پارسینما در ذهن دارد گفت: من به خاطر مشغله زیادم؛ فعلاً فرصت گسترش پارسینما را ندارم چرا که رسیدگی به صفحه ی پارسینما یکی از چندین کاری است که در حال حاضر در آنها فعالیت دارم. تا همین جای کار هم تنها به خاطر دسترسی آسان از راه تلفن همراه است که توانسته ام به آن رسیدگی کنم ولی در صورتی که بخواهم آن را در گونه های مختلفی گسترش دهم نیاز به حضور فیزیکی خود به همراه افراد دیگری است که در حال حاضر در اولویت اصلی من نیست. چرا که هدف اصلی زندگی من بازیگری است. در حال حاضر علاوه بر بازی در سریال عاشقانه؛ در یک پروژه سینمایی هم مشغول به کار هستم که به زودی اخبار آن منتشر خواهد شد.

سینماخانه/ مژگان آقاداوودیانمنبع پست

محمدمهدی حیدری از نحوه شکل گیری پایگاه سینمایی “پارسینما” گفت

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A