گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خانه » سوالات درس » عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافی

اطلاعیه سایت

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافی

در این مطلب از سایت نیو درس :

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافی

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافی

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافی


بیوگرافی علیرضا کمالی

در این مطلب در بخش عکس های بازیگران معروف  برای شما بیوگرافی و عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی را آماده کرده ایم امیدواریم مورد رضایت شما قرار بگیرد

بیوگرافی علیرضا کمالی

 

علیرضا کمالی نژاد متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۵۹ در منطقه نظام آباد تهران می باشد. وی در خانواده ای فرهنگی-ورزشی به دنیا آمد. او تنها فرزند خانواده اش است. او با دنیا مدنی (دختر رویا تیموریان) ازدواج کرده است

علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی

علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی

 

رویا تیموریان و دخترش دنیا مدنی

رویا تیموریان و دخترش دنیا مدنی

مادرشان فرهنگی هستند و پدرشان (علی اصغر کمالی نژاد) قهرمان ملی پرورش اندام ایران بودند و قهرمان جهان در این رشته. علیرضا کمالی نژاد پدرشان را از دست داده اند .

علیرضا کمالی و مادرش

علیرضا کمالی و مادرش

علیرضا کمالی نژاد در جدید ترین سریال خود در سال ۹۶ در ماه مبارک رمضان در سریال نفس سامان جلیل در یکی از نقش های اصلی این سریال بازی کرده است

 

او در سال ۱۳۷۹ در رشته بازیگری وارد دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد و همزمان با تحصیل در رشته مذکور، در زمینه نمایش عروسکی نیز سابقه فعالیت در حوزه هنری تهران را داشته است. به گونه‌ای که پس از سه سال همکاری با این مرکز به عنوان بهترین بازیگر مرد نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دفاع مقدس انتخاب و معرفی گردید. اولین حضور وی به صورت جدی در عرصه سینما و تلویزیون، در سال ۱۳۸۲ و در سریال شیخ بهایی به کارگردانی شهرام اسدی می‌باشد که وی به عنوان دستیار کارگردان فعالیت می‌نمود.

 

اولین تجربه بازیگری کمالی نژاد با بازی در نقش شمایل علی اکبر در سریال ثارالله با کارگردانی شهریار بحرانی و نویسندگی مجتبی فرآورده شکل می‌گیرد. این پروژه در دی ماه سال ۸۲ متوقف می‌شود و این امر باعث می‌شود اولین بازی و تصویر تلویزیونی وی پخش نگردد. در سال ۱۳۸۷ با هنرنمایی و اجرای فوق‌العاده در فیلم سینمایی ملک سلیمان استعداد نهفته این بازیگر کشف شد چنان‌که توانست مورد تحسین منتقدان بسیاری قرار گیرد. بازی کامل و بی نقص، حرکت نافذ و گیرای چشمان، صدای گرم و محکم و دلنشین از تأثیر گذارترین ویژگیهای وی برای جلب مخاطب در سریال نفس به کارگردانی جلیل سامان(۱۳۹۵) به شمار می‌رود. با توجه به بازی درخشان وی در نقش روزبه این سریال محبوبیت عمومی بسیاری به دست آورده است.

 

عکس های جدید علیرضا کمالی

 

سریالهای علیرضا کمالی

سریال امام حسین (ع) ۱۳۸۲ (شهریار بحرانی)
سریال دوباره زندگی ۱۳۸۳(نادر مقدس)
سریال نرگس ۱۳۸۴(سیروس مقدم)
سریال راز ققنوس ۱۳۸۴(نادر مقدس)

سریال نردبام آسمان ۱۳۸۶(محمد حسین لطیفی)
سریال گل بارون زده ۱۳۸۵(عباس رنجبر)
سریال شهر دقیانوس ۱۳۸۷(مهرداد خوشبخت)
سریال شوق پرواز ۱۳۸۸(یدالله صمدی)

سریال قلب یخی ۱۳۸۸- ۱۳۹۰(محمد حسین لطیفی)
سریال میلیاردر ۱۳۹۱ (علیرضا امینی)
سریال انقلاب زیبا ۱۳۹۳ (بهرام توفیقی)
سریال نفس  ۱۳۹۵ (جلیل سامان)

 

علیرضا کمالی کنار پژمان بازغی

علیرضا کمالی کنار پژمان بازغی

 

فیلمهای سینمایی علیرضا کمالی

سینمایی سد معبر  ۱۳۹۵ (محسن قرایی)
سینمایی اینجا شهر دیگری است ۱۳۹۰ (احمدرضا گرشاسبی)
سینمایی به فاصله یک نفس ۱۳۹۰( امیر انصاری)
سینمایی آخرین برگشتی ۱۳۸۸(امیر انصاری)

سینمایی سفر۱۳۸۲(مهرداد خوشبخت)
سینمایی چشمهایت راببند ۱۳۸۴(علیرضا امینی)
سینمایی در آغاز یک روز ۱۳۸۷(بهرام توکلی)
سینمایی دستهای خالی ۱۳۸۵(ابولقاسم طالبی)

سینمایی ملک سلیمان(ع) ۱۳۸۵- ۱۳۸۷(شهریار بحرانی)
سینمایی سفر ۱۳۸۴(علیرضا سبزواری)
سینمایی پایان راه ۱۳۸۵(افسانه منادی)
سینمایی جنگ کودکانه ۱۳۸۳(ابولقاسم طالبی)

فیلم سینمایی جدید علیرضا کمالی

 

علیرضا کمالی از نقش روزبه در سیرال نفس می گوید

علیرضا کمالی ایفاگر نقش چریکی سریال نفس می گوید:تا آخرین لحظه در نفس غافلگیر می شوید.علیرضا کمالی

علیرضا کمالی

، بازیگر سریال رمضان تلویزیون به کارگردانی جلیل سامان درباره ی مطرح شدن چهره های جدید به واسطه ایفای نقش در سریال های مناسبتی و اینکه آیا وقتی از سوی جلیل سامان نقش یک سریال به شما پیشنهاد شد، فکر کردید که چنین اتفاقی برای شما هم تکرار شود؟ اظهار کرد:من در سریال «انقلاب زیبا» هم نقش یک بازی کردم و چند اثر دیگر که در حوزه سینما و تلویزیون بودند. در زمان پخش سریال «انقلاب زیبا» و بعد از پخش آن، پیشنهاد نقش اول سریال داشتم که بعضاً کارهای خوبی هم بودند، ولی آن پیشنهادها را رد کردم و دو سال کار نکردم و به دیدن فیلم، مطالعه، رسیدگی به گلهایم و معاشرت با دوستان محدودم پرداختم و به صورت کامل از فضای کار دور بودم و زندگی کردم؛ چرا که اعتقادم بر این است هر چقدر در پُرکار بودن شتاب کنی، به همان سرعت هم تمام می شوی.

وی ادامه داد:زمانی که با آقای سامان شروع به همکاری کردم، هیچ معادله ای در ذهنم نبود و فقط به دنبال این بودم که در ساخت یک اثر خوب حضور داشته باشم. شاید بهتر است بگویم که کیفیت کار آقای سامان از عاقبت بازیگران کارهای قبلی ایشان هزاران بار برای من مهمتر بوده و هست.

 

وی درباره ی اینکه پذیرفتن نقشی از جنس روزبه در یک سریال انقلابی که معمولا با بازخوردها و واکنش های مختلفی روبرو می شود، آیا ریسک نبوده است؟ توضیح داد:بنده جهت پذیرفتن نقش روزبه در سریال نفس، به کارهای قبلی آقای سامان رجوع کردم نه آثار دیگران. چرا که فکر می کنم، تنها وجه اشتراک سه گانه جلیل سامان با کارهای انقلابی ساخته شده دیگر، فقط و فقط مقطع زمان است و در هیچ بعد و زمینه دیگری قابل قیاس نیست.

بازیگر نقش روزبه در «نفس» در ادامه، درباره بازی خود مقابل بازیگر نقش ناهید، بازیگری که اولین بار ایفای نقش در تلویزیون را تجربه می کند، در پاسخ به اینکه آیا گمنام بودن این بازیگر باعث به چشم آمدن بیشتر بازی شما شده است؟ گفت:من سال هاست که آینه بغل هایم را در این حرفه شکسته ام و به روبه رو نگاه می کنم. یاد گرفته ام مسیر خودم را بروم و کار خودم را نسبت به توان و بضاعتم درست انجام بدهم و با این معادلات غریبم.

 

کمالی همچنین درباره ایفای نقش در سریال های مناسبتی و اینکه به بهتر دیده شدن بازیگران می انجامد، گفت:باید متذکر بشم که ما سریال «نفس» را جهت پخش در ماه رمضان نساختیم. انتخاب زمان پخش با مدیران بوده است. در ضمن من اعتقادی به کار مناسبتی ندارم. مثلاً اگر نفس در ماه محرم پخش می شد، عنوانش به سریال مناسبتی ماه محرم و یا در ایام نوروز پخش می شد به سریال نوروزی تغییر پیدا می کرد؟ من اعتقادی به کار مناسبتی ندارم؛ کاری که به شعور، سلیقه و درک تماشاگر احترام بگذارد، در هر زمانی با استقبال مخاطب روبه رو می شود.

 

عکس های علیرضا کمالی نژاد

وی در ادامه مطرح کرد:اگرچه قبل از «نفس» هم در سینما و تلویزیون ایفای نقش اصلی را بر عهده داشته ام، اما فقط نقش اول داشتن در کاری حتّٰی پُرمخاطب متضمن موفقیت نیست! فیلمنامه، کارگردان، تهیه کننده، تدوین گر، فیلمبردار، طراح گریم، طراح صحنه و لباس، صدابردار، گروه تولید و تدارکات و … در جلوه گری بازیگر، نقش عمده و سرنوشت سازی دارند. پس صرفاً نقش اول کاری در ماه رمضان و یا هر مناسبت دیگری داشتن تعیین کننده نیست.
در مورد اینکه آیا از عهده نقشم برآمدم یا نه هم باید بگویم که این سؤال باید در پایان پخش کار پرسیده شود و نه در میانه پخش، چرا که پاسخ این سؤال نیاز به جمع بندی کلی و جامع دارد.

کمالی با بیان اینکه غافلگیری تا آخرین لحظه در «نفس» ادامه دارد، اظهار کرد:وابستگی عاطفی یکی از عناصر تشکیل دهنده قصه است. بنظرم نفس را نباید با ارمغان تاریکی و پروانه قیاس کرد. باید تا پایان پخش سریال صبر کرد و کُد های مشترک بین این سه اثر را کشف کرد.

این بازیگر در پایان درباره ادامه دار بودن مجموعه «نفس» که جلیل سامان پیشتر خبر آن را اعلام کرده بود، گفت:کار با آقای سامان برای من یکی از لذت بخش ترین خاطرات کاری ام بوده و هست. ادامه داستان هم بستگی به مهیا بودن و شدنِ تمام عناصری دارد که یاد کردم.

 

 

 

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافیمنبع گرداوری

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی+بیوگرافی

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A