فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن

فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل ازاین این دو بازیکن ایرانی

فیلم بازی حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل از این دو بازیکن

فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل + تشکر اسرائیل ازاین این دو بازیکن

فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل

مسعود شجاعی و اخسان حاج صفی که دراین این یک اقدام عجیب مقابل یک تیم باشگاهی ازاین رژیم اشغال گر اسرائیلی به میدان رفتند و همین باعث ایحاد حواشی زیادی بخاطر این باریکنان تیم ملی ایران شد . مسعود شجاعی و احسان حاج صفی که عضو باشگاه تیم فوتبال پانیونیوس یونان هستند مقایل تیم فوتبال مکابی اسرائیل به میدان رفتند که با واکنش کاربران به این موضوع دراین این شلکه های مجاری شد . فدراسیون فوتبال ایران با اعلام یک بیانیه این حرکت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی را محکوم کرد و کار آنها را زشت دانست . حراست وزارت ورزش نیز دراین این واکنش به این نقش مسعود شجاعی و احسان حاج صفی مقابل تیم اسراییلی نوشت : ببه هیچ وج حرکت این دوبازیکن را تایید نمی کنیم و مطابق مقررات با آنها برخورد خواهیم کرد . به احتمال زیاد احسان حاج صفی و مسعود شجاعی ازاین نقش های آینده تیم ملی محروم خواهند شد .

حساب رسمی توییتر وزارت‌ خارجه رژیم صهیونیستی ازاین دوبازیکن ایرانی

اما این پایان کار نبود و حساب رسمی توییتر وزارت‌ خارجه رژیم صهیونیستی بعد ازاین انجام نقش دیشب به حمایت ازاین احسان حاج سفی و مسعود شجاعی پرداخت و دراین این حساب توییتر خود با انتشار تصاویر بالا نوشت : آفرین به مسعود شجاعی و احسان حاج‌ صفی که تابوی مسابقه ندادن با ورزشکاران ایرائیلی را شکستند .

دانلود جدید بروز فیلم

گرداورنده: نوشته جدید دانلود جدید بروز درس بروزترین

درس جدید/download

فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل , احسان حاج صفی , نقش حاج صفی با اسرائیل , نقش حاج صفی مقابل اسرائیل , نقش حاج صفی مقابل مکابی , نقش شجاعی با اسرائیل , نقش شجاعی مقابل اسرائیل , نقش شجاعی مقابل مکابی , فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل , نقش شجاعی و حاج صفی مقابل اسراییل , تیم پانیونیوس یونان , تیم مکابی اسرائیل , دانلود جدید بروز فیلم بروزترین , فوتبال , فیلم نقش احسان حاج صفی مقابل اسراییل , فیلم نقش حاج صفی و شجاعی , فیلم نقش مسعود شجاعی مقابل اسراییل , ماجرای اسراییل و بازیکنان ایرانی , ماجرای محرومیت شجاعی و حاج صفی , فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل , مسعود شجاعی و احسان حاج صفی , ورزش , فیلم نقش حاج صفی و شجاعی مقابل اسراییل .


منبع:golfun.ir
گرداوری :نیو درس