بیوگرافی بهنام بانی و همسرش

زندگینامه بهنام بانی و همسر او

دراین این ادامه این مطلب ازاین فارسی ها جدیدترین تصاویر ها و زندگینامه بهنام بانی و همسر او را بخاطر شما کاربران گرامی آماده کرده ایم .

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش (4)

زندگینامه بهنام بانی و همسر او

بهنام بانی متولد ۱۱ مهرماه ۱۳۶۶ ازاین دامغان می باشد .

او یک خواهر بزرگتر دارد .

اختلاف سنی این خواننده پاپ با مادرش ۱۹ سال می باشد .

دراین این ۸ سالگی قاری قرآن دراین این صف مدرسه بود و ازاین همان بچگی آرزوی خوانندگی و کنسرت را دراین این سر داشت .

او علت علاقه اش به موسیقی را پدرش می داند .

دراین این ۱۰ سالگی تمرینات موسیقی را پیش پدرش شروع کرد .

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش (6)

موسیقی سنتی را نزد مرحوم محمد نوری آموخت .

دوران دانشجویی خود را دراین این رشته مهندسی عمران دراین این سال ۸۴ دراین این شاهرود گذراند .

ازاین همان موقع دانشجویی دراین این زمینه موسیقی فعالیت می کرد .

اما به گفته خودش موفقیتی نداشت و صدایش شنیده نشد .

حمید حامی ، مرحوم ناصر عبدالهی و محمد اصفهانی خوانندگان مورد علاقه بهنام بانی می باشند .

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش (1)

فعالیت حرفه ای بهنام بانی با تنظیم حامد برادران وارد فاز جدیدی شد .

دراین این دو سال اخیر بهنام بانی طرفداران بسیاری را جذب کرد و یکی ازاین خوانندگان محبوب دراین این میان مردم شد .

بطوریکه کمتر کسی پیدا می شود که صدای این خواننده سیبیلو و دوست داشتنی را نشنیده باشد .

بسیاری ازاین مردم بهنام بانی را به واسطه سبیلش می شناسند .

بیوگرافی بهنام بانی و همسرش (5)

تعدادی ازاین آهنگ های معروف بهنام بانی بسمه ، اخماتو وا کن ، چه بخوای چه نخوای ، همه دنیام و .. نام دارد .

بهنام بانی هنوط ازدواج نکرده است و مجرد می باشد .

آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی بهنام بانی دل بی قرارم را به شما کاربران گرامی پیشنهاد می کنیم .


منبع:farsiha.ir
گرداوری :نیو درس

۱۰ قابلیت جالب و کاربردی برای سیستم‌عامل اندروید ۸ (+ عکس)

موبنا – سیستم عامل «اندروید ۸ اورئو» سرانجام به صورت رسمی وارد بازار شد و هم‌اکنون ۰.۳ درصد ازاین تمام کاربران اندرویدی سراسر جهان آن را دراین این اختیار گرفته‌اند. این به‌روزرسانی بروزترین فعلا فقط بخاطر سری گوشی‌های «پیکسل» و «نکسوز» گوگل ارایه شده است و با این وجود دیگر گوشی‌های هوشمند به مرور لحظه آن را دراین این اختیار می‌گیرند و قابلیت‌های کاربردی بروزترین را دراین این اختیار کاربران می‌گذارند.

ولی باید توجه داشته باشید این همه داستان نیست. اندروید این روزها به یک سیستم عامل پیچیده و چندجانبه تبدیل شده است و طی چند به‌روزرسانی اخیر امکاناتی را دراین این اختیار گرفته است که ازاین آن می‌توان به عنوان یک پلتفرم جامع یاد کرد.

شما به عنوان یکی ازاین کاربران موبایلی ممکن است با قابلیت‌های اصلی و کلی اندروید آشنا باشید. ولی دراین این اینجا ۱۰ قابلیت بروزترین بخاطر سیستم عامل «اندروید ۸ اورئو»  ارایه شده است که به احتمال قوی ازاین آنها بی‌خبرید.

 

پروژه تریبِل

گوگل این قابلیت را به کار گرفته است تا سرعت سیستم عامل اندروید نسبت به نسخه قبلی به مراتب بالاتر برود. چنین قابلیتی چند ماه پس ازاین آنکه نسخه بروزترین سیستم عامل وارد بازار شد و آزمایش‌های لازم روی آن صورت گرفت خود را نمایان می‌کند. ولی هم‌اکنون پیش ازاین آنکه شرکت‌های بزرگ نظیر سامسونگ و ال‌جی اندروید بروزترین را بخاطر گوشی‌های خود عرضه کنند این قبلیت معرفی شده است. این قابلیت بروزترین با پوسته‌های سفارشی ساخته شده دراین این کارخانه‌های مختلف، سخت‌افزارهای سفارشی و رابط‌های کاربری گوشی‌ها سازگاری دارد و می‌تواند عملکرد دستگاه را به مراتب سریع‌تر کند. شرکت گوگل بخاطر رسیدن به این هدف سعی کرده است بخش‌های مختلف هسته مرکزی اندروید را ازاین یکدیگر جدا کند و پردازش داده دراین این بخش نرم‌افزاری را به لایه بالایی واگذار کند.

 

توقف هدررفت انرژی

سیستم عامل «اندروید ۸ اورئو» به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند فعالیت غیرکاربردی اپلیکیشن‌هایی که بخش اعظم باتری را به خود اختصاص می‌دهند متوقف کند. بر این اساس زمانی که یک اپلیکیشن به صورت مستقیم مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و پیش ازاین این باز بوده است، و البته به میزان زیاد انرژی ذخیره شده دراین این باتری را مصرف می‌کند یک پیام اطلاع‌رسان بخاطر شما منتشر می‌شود تا این ابزار موبایلی را هرچه سریع‌تر ببندید. اندروید بروزترین همچنین به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند دراین این قابلیت‌های اجرایی اپلیکیشن‌ها محدودیت ایجاد کند تا ازاین این طریق میزان مصرف انرژی دراین این آنها مدیریت شود. با این توضیح دراین این نسخه بروزترین سیستم عامل اندروید هیچ نگرانی دراین این مورد مصرف انرژی وجود ندارد.

 

تصویر دراین این تصویر

قابلیت انجام چند کار به صورت همزمان ازاین جمله اتفاقاتی است که کاربران ازاین آن استقبال می‌کنند. با نسخه بروزترین و به‌روز شده اندروید می‌توانید نمایشگر را به دو قسمت تقسیم کنید و دراین این هر یک ازاین بخش‌ها فعالیت مجزا انجام دهید. به عنوان مثال می‌توانید دراین این یک بخش ازاین نمایشگر موبایلی خود تصویر ویدیویی تماشا کنید و دراین این بخش دیگر مراحل بروزترین نقش مورد علاقه خود را پیش ببرید. این کار به شما کمک می‌کند به صورت همزمان چند اپلیکیشن را مورد استفاده قرار دهید.

 

نسل بروزترین شکلک‌های ارتباطی

ازاین چندین سال قبل شکلک‌های قدیمی با طراحی معمولی اندروید مورد استفاده قرار می‌گرفتند که البته شکل ظاهری جذابی نداشتند و با این وجود کاربران ناچار به استفاده ازاین آنها بودند. هم‌اکنون این شکلک‌ها واکنش کرده‌اند و دراین این نسخه بروزترین سیستم عامل اندروید می‌توانید همان شکل‌های قبلی را با طرای جذاب‌تر و زیباتر مشاهده کنید. این اتفاق به کاربران کمک می‌کند بهتراز قبل با یکدیگر دراین این ارتباط باشند.

 

آیکون‌های سازش‌پذیر

هر کدام ازاین تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی تمایل دارند پوسته خود را روی سیستم عامل اندروید بگذارند و به عبارت دیگر، نحوه برقراری ارتباط بین سخت ‌افزار و نرم‌افزار دستگاه را با مطابق میل خود واکنش دهند. هر کدام ازاین این شرکت‌ها یک نوع متفات ازاین آیکون‌ها را بخاطر گوشی خود برمی‌گزینند و بر این اساس می‌بینید که یک اپلیکیشن واحد دراین این دستگاه‌های موبایلی مختلف به صورت نمایان می‌شود که شکل ظاهری پیرامون آیکون آن متفاوت است و دراین این حالی که یک شرکت بخاطر گوشی خود آیکون دایره‌ای دراین این نظر می‌گیرد، شرکت دیگر همان آیکون را به صورت مربع نمایش می‌دهد. شرکت گوگل نسخه بروزترین اندروید را به گونه‌ای طراحی کرده است تا شرکت‌های تولیدکننده اپلیکیشن و گوشی‌های هوشمند مجبور نشود نگران فضای اطراف آیکون باشند و فقط آیکون اپلیکیشن را به صورت واحد نمایش دهند.

 

کانال‌های اطلاع‌رسانی

هر کدام ازاین ابزارهای موبایلی روش‌های مختلف را بخاطر اطلاع‌رسانی انتخاب می‌کنند و دراین این هر کدام ازاین آنها به صورت متفاوت کاربران پاسخ می‌دهند. به عنوان مثال دراین این اپلیکیشن‌های مختلف کاربران ازاین کلید لایک، کامنت، فالو،‌ مِنشِن و … استفاده می‌کنند. برخی ازاین این اپلیکیشن‌ها به شما امکان می‌دهد پیام‌های دریافتی را به صورت دستی ویرایش کنید. ولی گوگل بخاطر آسان شدن کار دراین این این زمینه یک بخش بروزترین ایجاد کرده است که با نام «کانال‌های اطلاع‌رسانی» شناخته می‌شود. هر اپلیکیشنی که روش‌های مختلف اطلاع‌رسانی را شامل می‌شود دراین این این بخش می‌تواند به صورت واحد پیام‌های خود را دراین این اختیار کاربر بگذارد.

 

یادآوری پیام دریافتی

دراین این بسیاری ازاین مواقع شما یک پیام دریافت می‌کنید که همان لحظه نمی‌توانید آن را بخوانید یا به آن پاسخ دهید. ممکن است این اتفاق باعث شود فراموش کنید به پیام دریافتی پاسخ دهید یا آن را نخوانید. دراین این اندروید بروزترین یک قابلیت ویژه ارایه شده است که با فعال کردن آن به دستگاه خود اعلام می‌کنید دراین این فواصل زمانی مشخص پیام‌های دریافتی را به شما یادآوری کند. این پیام ممکن است ازاین روی نمایشگر پاک شده باشد، اما دراین این لحظه تعیین شده بار دیگر نمایان می‌شود تا آن را بخوانید.

 

طراحی متفاوت بخش تنظیمات

دراین این سیستم عامل «اندروید ۶ مارشمالو» گوگل سعی کرد تفاوت‌هایی را دراین این بخش تنظیمات لحاظ کند. دراین این این نسخه حالت نمایش منوی اصلی دراین این سمت چپ نمایشگر واکنش کرد و دسترسی کاربران به بخش‌های داخلی آسان‌تر شد. هم‌اکنون دراین این سیستم عامل «اندروید ۸ اورئو» این طراحی بار دیگر عوض شده است و کاربران دراین این منوی اصلی تنظیمات ۱۳ زیرمجموعه دراین این اختیار دارند که هر کدام ازاین آنها به صورت کاملا واضح می‌تواند متن مربوطه را نمایان کند تا کاربر به بخش مورد نظر خود برود.

کاهش تاخیر صوتی

شرکت اپل ازاین مدت‌ها قبل سعی کرد کیفیت صوتی سیستم عامل موبایلی خود را به حداکثر برساند و رضایت کاربران را جلب کند. اندروید هم ازاین این رقابت عقب نماند و دراین این نسخه‌های قبلی خود امکانات ویژه ارایه کرد. نسخه بروزترین سیستم عامل اندروید به گونه‌ای ساخته شده است که تاخیرهای صوتی را به حداقل می‌رساند. شرکت‌های همکار گوگل سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای ویژه‌ای را دراین این این زمینه طراحی کرده‌اند تا قابلیت مذکور محقق شود.

پرکردن خودکار بخش رمز عبور

بخش تکمیل خودکار رمز عبور دراین این هر کدام ازاین اپلیکیشن‌ها بخاطر سیستم عامل «اندروید ۸ اورئو» تقویت شده است و به عنوان مثال اگر قرار باشد وارد حساب کاربری خود دراین این شبکه اجتماعی توئیتر شوید نسخه بروزترین اندروید پس ازاین شناسایی شما به راحتی این کار را انجام می‌دهد و به صورت خودکار بخش مربوطه را پر می‌کند. اندروید بخاطر این کار اطلاعات شما را با مرورگر اینترنتی کروم تطبیق می‌دهد.


منبع:mobna.com
گرداوری :نیو درس